MP RAWA 480x480 1

Triathlon Rawa 25-26 Lipca – Mistrzostwa Polski na dystansie sprint – wyniki zawodów

W dniach 25-26 Lipca w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim (750m / 20km / 5km). W pierwszym dniu zmagań odbyły się wyścigi najmłodszych zawodników na dystansie super sprint (400m / 8km / 2km) oraz wyścigi elity kobiet i mężczyzn na dystansie sprint.

Mistrzstowa Polski w Triathlonie na dystansie sprint

Wyniki elity kobiet i mężczyzn

Najszybszą wśród Pań była Agnieszka Jerzyk z czasem 01:03:33, srebro zdobyła Roksana Słupek, a brąz Magdalena Sudak. W wyścigu elity mężczyzn zwyciężył Michał Oliwa z czasem 00:57:54, drugie miejsce Kacper Stępniak, a trzecie zdobył Robert Wilkowiecki. Wyniki z pierwszego dnia zawodów:

Wyniki AG triathlon sprint

Drugiego dnia Triathlonu w Rawie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy, Klubowe Mistrzostwa Polski Sztafet oraz Mistrzostwa Polski grup wiekowych.

Pierwsza dziesiątka zawodników AG w Mistrzostwach Polski w Rawie Mazowieckiej

Kolejną imprezą w randze Mistrzostw Polski, tym razem na dystansie olimpijskim, będą zawody Elemental Tri Series Białystok, które zostaną rozegrane 16 Sierpnia 2020.

Źródło: sts-timing.pl & PZTRI